O firmie

Wyob­raźnia bez wie­dzy może stworzyć rzeczy piękne. Wie­dza bez wyob­raźni naj­wyżej dos­ko­nałe.

Albert Einstein

Chcemy być idealnym partnerem dla naszych klientów, dlatego łączymy wiedzę z wyobraźnią co pozwala nam realizować projekty zgodnie z oczekiwaniami firm.

ZT Business Solutions to wrocławska firma, która działa w branży systemów informatycznych dla przemysłu. Nasze pierwsze doświadczenia z systemami MRP/ERP miały miejsce w 1992, gdy uczestniczyliśmy we wdrożeniu sytemu klasy MRP w dużej wrocławskiej firmie produkcyjnej.

Przez sześć lat sprzedawaliśmy i wdrażaliśmy systemy ERP dla firm produkcyjnych. Obecnie kontynuujemy działalność na tym polu w zakresie obsługi podwdrożeniowej oraz rozwoju. Oferujemy także swoje usługi doradcze oraz zarządzamy projektami IT z ramienia klienta.

Naszą ofertę można podzielić na kilka głównych kategorii:

  • Rozwój i integracja istniejącego oprogramowania
  • Tworzenie aplikacji na zamówienie klienta
  • Sprzedaż i rozwój aplikacji B2B
  • Projektowanie stron WWW
  • Doradztwo i konsulting IT, ze szczególnym uwzględnieniem ERP, EDI, VMI

Stawiając na zespół młodych, kreatywnych programistów tworzymy nowe, innowacyjne oprogramowanie, które budowane jest na bazie doświadczeń i oczekiwań naszych odbiorców.

Jesteśmy zawsze blisko biznesu i naszych klientów.

Ponad 6 lat temu wprowadzaliśmy na rynek polski szwedzki system MONITOR ERP. Obecnie wielu polskich użytkowników z powodzeniem zarządza swoimi procesami używając tego systemu. Cieszymy się z sukcesów i rozwoju naszych klientów, który startując kilka lat temu system wersji bazowej obecnie automatyzują swoje procesy z użyciem MONITOR AGENT, większość zamówień od klientów przesyłana jest drogą elektroniczną w oparciu o formaty EDI lub XML. Coraz częściej nasi klienci pytają o nowe rozwiązania, które zbliżą ich do rynku lub pozwolą zoptymalizować zarządzanie łańcuchem dostaw.

Nasze nowe rozwiązania oparte o rzetelną znajomość potrzeb rynku i przewidywane kierunki rozwoju usług IT sprawiły, że możemy zaoferować naszym aktualnym i nowym klientom więcej.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty usług i programów. Do korzystania z dostępu do naszej platformy B2B Plat4m, do użytkowania jej modułów, funkcji i zasobów.

Cyklicznie organizujemy warsztaty biznesowe i spotkania dla przedsiębiorców. Nową inicjatywą jest projekt Spider Women dedykowany kobietom prowadzącym biznes. Ideą tego projektu jest wspieranie poprzez doradztwo, spotkania i dostarczanie usług informatycznych na najwyższym poziomie kobiet planujących założenie lub rozwój prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej.

Wizja

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Początek relacji biznesowych to dla nas proces badania potrzeb klienta, by jak najlepiej dopasować nasze rozwiązania do wymagań i oczekiwań firmy. Przykładamy dużą wagę do budowania długotrwałych relacji biznesowych, by współpraca opierała się na wzajemnym zaufaniu i obopólnych korzyściach. Naszym kapitałem są partnerskie relacje biznesowe.

Ufa nam coraz więcej firm. Jesteśmy polecani jako solidni i uczciwi partnerzy biznesowi i szkoleniowcy. Stawiamy na profesjonalizm świadczonych przez nas usług. Zawsze służymy pomocą i radą. Zawsze jesteśmy na czas.