Monitor ERP

Nic nie jest szczególnie trudne do zrobienia, jeśli rozłożyć to na etapy.

Henry Ford

ERP dla firm produkcyjnych

Od przeszło 20 lat pracujemy z systemem Monitor ERP. Znamy wszystkie jego mocne strony i słabości. Uważamy, że jest to jeden z lepszych systemów klasy ERP dla przedsiębiorstw produkcyjnych.

Jeśli Państwa firma używa systemu Monitor ERP, możemy zaoferować Państwu usprawnienie pracy, obniżenie kosztów oraz automatyzację wszystkich procesów w ramach następujących działań:

  • Integracja - interfejsy do innych programów, między innymi MES, księgowych, płacowych, systemów ERP u kontrahentów, BI
  • Rozwój - kastomizacja systemu, uzupełnienie go o dodatkową funkcjonalność, raporty, zestawienia, adaptacja dokumentów
  • Konsultacje - poprawa obsługi procesów w firmie, analiza wykorzystania systemu i możliwych usprawnień, automatyzacja obsługi procesów, pomoc przy zmianie systemu ERP (z Monitora i na Monitor)

Jeśli korzystają Państwo z innego systemu klasy ERP, również zapraszamy do kontaktu. Posiadamy doświadczenie również w pracy z innymi systemami i na pewno będziemy w stanie Państwu pomóc w zakresie integracji i rozwoju oprogramowania.

Jeśli nie posiadają Państwo systemu klasy ERP lub planują Państwo jego wdrożenie, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy usługi doradcze i zarządzanie projektem wdrożeniowym. Zawsze bronimy Państwa interesów.