Chcemy być idealnym partnerem dla naszych klientów, dlatego łączymy naszą wiedzę z pomysłami klientów, co pozwala nam wspólnie realizować projekty przynoszące wymierne korzyści klientom.

ZT Business Solutions to wrocławska firma, która działa w branży systemów informatycznych dla przemysłu. Nasze pierwsze doświadczenia z systemami MRP/ERP miały miejsce w 1992 roku, gdy uczestniczyliśmy we wdrożeniu sytemu klasy MRP w dużej wrocławskiej firmie produkcyjnej.
Sprzedajemy i wdrażamy oprogramowanie dla firm produkcyjnych i usługowych, oferujemy obsługę powdrożeniową i serwisową. Rozwijamy oprogramowanie używane przez klientów, doradzamy klientom jak doskonalić obsługę procesów w oparciu o aktualnie używane oprogramowanie oraz zarządzamy projektami IT. Tworzymy i nieustannie rozwijamy własne aplikacje, przede wszystkim webowe.
Naszą ofertę można podzielić na kilka głównych kategorii:
  • Rozwój i integracja istniejącego oprogramowania
  • Tworzenie aplikacji na zamówienie klienta
  • Sprzedaż, wdrożenie i rozwój oprogramowania
  • Doradztwo biznesowe w oparciu o dane z systemów informatycznych
  • Projektowanie stron WWW
  • Doradztwo IT ze szczególnym uwzględnieniem ERP, EDI, VMI

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą oraz katalogiem platform.

Jesteśmy zawsze blisko biznesu i naszych klientów.

Od lat jesteśmy związani z naszymi klientami, rozwiązując ich problemy i wychodząc naprzeciw ich potrzebom. Cieszymy się z sukcesów i rozwoju naszych klientów oraz ich zainteresowania rozwiązaniami, które zbliżą ich do rynku lub pozwolą zoptymalizować zarządzanie łańcuchem dostaw.

Nasze rozwiązania oparte o rzetelną znajomość potrzeb rynku i przewidywane kierunki rozwoju usług IT oraz współpraca z najlepszymi dostawcami aplikacji dla biznesu sprawiły, że możemy zaoferować naszym aktualnym i nowym klientom coraz więcej. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty usług i programów. Do korzystania z dostępu do naszej platformy B2B Plat4m, do użytkowania jej modułów, funkcji i zasobów.

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Początek relacji biznesowej to dla nas proces poznawania potrzeb klienta, by jak najlepiej dopasować nasze rozwiązania do wymagań i oczekiwań firmy. Przykładamy dużą wagę do budowania długotrwałych relacji biznesowych, by współpraca opierała się na wzajemnym zaufaniu i obopólnych korzyściach. Naszym kapitałem są partnerskie relacje biznesowe.

Jesteśmy polecani jako solidni i uczciwi partnerzy biznesowi i szkoleniowcy. Stawiamy na profesjonalizm świadczonych usług. Zawsze służymy pomocą i radą. Zawsze jesteśmy na czas.

ZT Business Solutions
Leszczyńskiego 4/29
50-078 Wrocław


biuro@ztsolutions.com.pl

Szczegółowe informacje dotyczące produktów i usług można znaleźć w naszych broszurach i katalogach. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.