Zarządzanie procesowe czy projektowe? Ustalony schemat pracy czy wysoce zmienne środowisko?

Systemy klasy DMS dbają o właściwe i efektywne zarządzanie tonami dokumentów produkowanych przez inne programy. Zarządzają wersjami dokumentów oraz umożliwiają równoległą pracę kilku osób nad jednym plikiem. Pilnują, by tylko upoważnione osoby miały dostęp do informacji. Ale przede wszystkim organizują pracę przedsiębiorstwa za pomocą ustalonych przepływów informacji.

Nawiązaliśmy partnerską relację z włoskim producentem oprogramowania klasy DMS: ABLETech. Ich produkt służy przede wszystkim do archiwizacji dokumentów i poczty elektronicznej, posiada zaawansowany silnik wyszukiwania informacji oraz mechanizmy kontroli dostępu. Definiuje obieg informacji o dokumentów w firmie zgodnie z ustalonymi schematami przepływu.

Systemy do zarządzania projektami pomagają w pracy firmom, które borykają się z trudnościami w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Koordynacja działań pracowników uczestniczących w różnych projektach wymaga bardzo dobrego planowania a jeszcze trzeba na bieżąco śledzić wykorzystanie budżetu i reagować na losowe wydarzenia. Dobre oprogramowanie klasy PM potrafi zaoszczędzić wielu zmartwień kierownikowi projektu.

Nawiązaliśmy partnerską relację z niemieckim producentem oprogramowania klasy PM: HQLabs. Ich produkt umożliwia nie tylko zarządzanie wieloma projektami wykorzystującymi te same zasoby równocześnie, ale także zawiera rozbudowany moduł CRM. Pracownicy mają dostęp do programu na wielu urządzeniach, by móc raportować czas poświęcony pracy nad projektem niezależnie od miejsca, gdzie się znajdują.

W dziedzinie DMS/PM oferujemy następujące produkty i usługi:
  • Obsługa ARXivar DMS: sprzedaż, wdrożenie, szkolenia, wsparcie użytkowników, rozwój procesów, integracja z oprogramowaniem (jeśli jest możliwa)
  • Obsługa HQLabs PM: sprzedaż, wdrożenie, szkolenia, wsparcie użytkowników, analizy w oparciu o dane z systemu
  • Inne oprogramowanie klasy DMS: integracja z oprogramowaniem (jeśli jest możliwa)
  • Inne oprogramowanie klasy PM: integracja z oprogramowaniem (jeśli jest możliwa)
  • Doradztwo ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa zarządzania informacją

ARXivar integruje się z pocztą elektroniczną, wszelkimi źródłami dokumentów (także skanerem), zdjęciami i filmami aby zapewnić pracownikom dostęp do potrzebnych danych. Pozwala na zdefiniowanie firmowych szablonów dokumentów, zarządza wszystkimi powstającymi w firmie dokumentami. Umożliwia jednoczesną pracę kilku osób nad jednym plikiem oraz zarządzanie wersjami. Dba o bezpieczeństwo informacji, chroni przed niepowołanym dostępem do plików. Definiuje przepływy informacji w firmie wraz z czynnościami, które pracownicy powinni wykonać na danym etapie cyklu życia dokumentu. Posiada interfejs do systemów klasy ERP.

Zapraszamy do zapoznania się z broszurą firmy ABLETech.

Software oferowany przez HQLabs służy przede wszystkim do zarządzania projektami oraz relacjami z klientami. Umożliwia przygotowanie oferty, zamienienie jej w projekt, zdefiniowanie zasobów, realizację projektu, budżetowanie i kontrolę kosztów, analizę ryzyka, wystawianie faktur sprzedażowych. Firma oferuje swój produkt przede wszystkim w formie usługi webowej. Co najważniejsze: program znakomicie się sprawdza przy równoczesnej realizacji wielu projektów a jest niezwykle prosty i przejrzysty.