O ERP wiemy prawie wszystko.

Od początku istnienia firmy zajmowaliśmy się tematyką systemów klasy ERP. Przeszliśmy przez cały cykl życia takiego systemu: od tworzenia specyfikacji i programowania, przez testy, sprzedaż, wdrożenie i rozwój. Znamy zarówno polskie jak i międzynarodowe systemy.

Z tytułu długoletniej współpracy ze szwedzką firmą Monitor AB, system Monitor ERP nie ma dla nas tajemnic. Firmom używającym tego systemu pomagamy doskonalić się w obsłudze procesów z jego wykorzystaniem. Naszym priorytetem we współpracy z klientami jest usprawnienie zarządzania zasobami i redukcja kosztów. Nawiązaliśmy partnerskie relacje z niemieckimi producentami oprogramowania. Oprócz własnych produktów oferujemy również aplikacje naszych partnerów.

W dziedzinie ERP oferujemy następujące produkty i usługi:
  • Obsługa Monitor ERP: szkolenia, rozwój procesów, automatyzacja, dostosowania, analizy w oparciu o dane z systemu, audyty, integracja z oprogramowaniem, zewnętrzne moduły funkcyjne
  • Obsługa Jobdispo ERP: sprzedaż, wdrożenie, szkolenia, wsparcie użytkowników, analizy w oparciu o dane z systemu
  • Inne oprogramowanie klasy ERP: analizy w oparciu o dane z systemu, integracja z oprogramowaniem (jeśli jest możliwa), zewnętrzne moduły funkcyjne
  • Doradztwo ze szczególnym uwzględnieniem EDI, VMI. Rozwój systemów ERP w obszarze komunikacji elektronicznej EDI z dostawcami i klientami w oparciu o własną platformę B2B lub gotowe interfejsy.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu doradzamy firmom posiadającym system Monitor ERP, jak usprawnić codzienną pracę. Pomagamy w obniżeniu kosztów obsługi systemu, rozszerzamy funkcjonalność, dodajemy brakujące elementy, by lepiej odwzorowywać procesy w firmie.

Specjalizujemy się we wdrażaniu platform wymiany danych pomiędzy Monitor ERP a innymi systemami tej klasy. Posiadamy narzędzia automatyzujące pracę użytkowników, upraszczamy wykonywanie codziennych obowiązków. Projektujemy i wdrażamy wieloaspektowe hurtownie danych i prowadzimy audyty wykorzystania systemu.

Integrujemy Monitor ERP z innymi programami, przede wszystkim zewnętrznymi narzędziami do planowania produkcji, wizualizacji, zarządzania parkiem maszynowym, terminalami rejestracyjnymi. Piszemy dodatkowe aplikacje współpracujące z Monitor ERP na zamówienie klienta.

Bardzo prosty i łatwy w obsłudze system klasy ERP dla produkcji. Świetnie się sprawdza w małych i średnich firmach produkcyjnych. Segmentowa budowa systemu pozwala wybrać firmie tylko te funkcje, które są jej potrzebne, np. terminale rejestracyjne, tablice planów szczegółowych realizacji zleceń na maszynach, zaawansowany moduł analityczny.

Dzięki modułom do zarządzania zamówieniami, szczegółowego planowania produkcji w czasie rzeczywistym, rejestracji operatorów i danych z maszyn oraz integracji z innymi programami, JOBDISPO oferuje firmie rozwiązanie elastyczne, efektywne i bezpieczne.

Zapraszamy do zapoznania się z broszurą firmy Fauser AG.